שעות פעילות Mon to Fri - 10.00 AM to 7.00 PM
Sat - 10.00 AM to 4.00 PM
צור קשר +10 2234567890 +10 1123456789
אימייל support@sitename.com info@sitename.com

תיקוני אינסטלציה במרכז

תיקוני אינסטלציה הם תיקונים במערכת המים והביוב. את התיקונים מבצעים אינסטלטורים שהתמחו ועברו הכשרה בתחום. האינסטלטורים מתמחים בתחומים שונים ובמגוון בעיות ומעבר לכך שהם יכולים להשתלב בבניית הבתים או הדירות הם יכולים לפתור בעיות בשטח. זיהוי בעיה במערכת האינסטלציה יכולה להתבצע מהר מאד אם האינסטלטור מנוסה ואם הוא מחזיק ציוד מתקדם לאבחון הבעיה.

פעולות שאותן מבצע האינסטלאטור

פתיחת סתימות – כמעט כל אחד אשר חי זמן ממושך בבית מגלה סתימה במערכת המים או הביוב. אמנם בתחזוקה נכונה אפשר להימנע מאותן סתימות, אך לא כולם מבצעים את עבודות התחזוקה. במקרים רבים סתימה היא בסך הכול  חומר שנתקע במערכת והאינסטלטור יכול לבצע את התיקון מהר מאד ולפתור את אי הנעימות בלי להפריע לחיי היום יום בבית.
החלפת קווי ביוב – החלפת קווי ביוב מתבצעים כשהצינור פגום או בלוי. היום ישנן שיטות מתקדמות לביצוע החלפת הקווים כשהמטרה היא לבצע עבודה מדויקת במינימום פגיעה בשטח הסובב לקו הביוב. כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר ולעבודה המדויקת משתמשים בציוד מתקדם שעוזר בין היתר לזהות היכן הבעיה בביוב ומאפשר לקבל את ההחלטה הטובה ביותר כיצד לבצע את העבודה.
תיקון נזילות – נזילה במערכת המים תיראה בשטח בצורת רטיבות. הרטיבות יכולה להופיע במקומות שונים והיא לא תמיד במקום בו יש פגיעה. הנראות של הנזילה יכולה להופיע במקומות שונים כולל בבתי שכנים עם קיר משותף או על התקרות. כדי לבצע את תיקון הנזילה בצורה הטובה ביותר חשוב לבצע קודם כול אבחון וזיהוי של מקום הפגיעה ורק לאחר מכן לגשת למלאכת התיקון.
החלפת ציוד בבית – חלק מעבודת האינסטלטור היא עזרה בעבודות תחזוקה שונות כמו למשל החלפת ברזים או תיקונם וטיפול במערכות הדוד בבית. את עבודות התחזוקה הללו יכולים לבצע לאחר זיהוי פגיעה במקום (כמו ברז דולף או דוד שאינו מחמם) והן יכולות להתבצע כחלק מהליך של רֱענון ושיפוץ הבית.

בחירת אינסטלאטור לעבודה

התפקיד של האינסטלטור הוא לעשות את העבודה ביעילות מרבית ובמינימום הפרעה לחיי היום יום בבית. האינסטלטור המתאים לעבודה חייב לעמוד בכמה קריטריונים:

  • ניסיון – האינסטלטור חייב להיות בעל ניסיון בתחום ובעבודה המתבקשת ממנו. כלומר, אם יש לנו עבודה אחת כמו למשל החלפה של קווי ביוב לא מספיק שהאינסטלטור יידע לפתוח סתימות, הוא צריך להיות בעל ניסיון גם בתחום שמבקשים ממנו.
  • המלצות – בעבודות גדולות כדאי מאד לברר המלצות על האינסטלטור, לבקש לשוחח עם לקוחות קודמים וגם לבחון שאין עליו תגובות שליליות.

בעל ציוד מתאים – כל אחד רוצה שהעבודה בביתו תתבצע בצורה הטובה ביותר ולכן חשוב לבדוק שלאינסטלטור יש את הציוד המתאים לאבחון הבעיה ושהוא יכול לבצע את העבודה בצורה המדויקת ביותר בלי לפגוע במערכת או בבית.