שעות פעילות Mon to Fri - 10.00 AM to 7.00 PM
Sat - 10.00 AM to 4.00 PM
צור קשר +10 2234567890 +10 1123456789
אימייל support@sitename.com info@sitename.com

תיקון מרזבים

זקוק לתיקון או התקנת מרזב חדש?

אם אתה מתגורר בבית פרטי, ודאי הבחנת שבתקופת החורף בימים גשומים מאוד, כמות גדולה למדי של מים שהצטברה על גג הבית נשפכת אל אדמת החצר שלך. אם עד היום לא עשית כלום לגבי העניין, אנו שמחים לבשר לך שסוף כל סוף יש פתרון. קוראים לו: התקנת מרזבים. למה אתה חייב אותם ומה עושים אם הם מתקלקלים? כל המידע כאן במדריך האינסטלטורים.

יתרונותיהם של מרזבים

  • היתרון המרכזי שלהם הוא שהם פותרים את בעיית ניקוז המים. לא עוד מים זורמים מלמעלה בכל פינה, אלא ניקוז אחד מסודר שאוסף את המים לתוכו ושומר על סביבה יבשה.
  • כמו שלא היית עומד יום שלם ומשקה את הגינה שלך כי כמות מים רבה עלולה להזיק מאוד לצמחים והפרחים, מדוע שתרצה שהמים מהגג יציפו את האדמה בחצר ויגרמו נזק לצמחייה, לרכוש ולריהוט שבחוץ?
  • המרזבים של היום הם לא מה שהיה פעם. כיום ניתן למצוא אותם בצבעים שונים ומאלומיניום איכותי ומתקינים אותם כך שישתלבו בצורה הכי הומוגנית שאפשר עם העיצוב והמראה החיצוני של הבית.

רכישה ותחזוקה של מרזבים

כמשדברים על מרזבים, יש להבדיל בין חיצוניים לפנימיים. לכל סוג היתרונות והמאפיינים שלו ויש לקבל יעוץ מקצועי לגבי הנושא הזה טרם ההתקנה. מבחינת תחזוקת המרזב, יש לדאוג לפינוי פסולת כגון עלים וענפים שעלולים לסתום אותו לפני שמתחילה תקופת הגשמים. גם לשלשת יונים יכולה להערם ולפגוע ביעילות המרזב ולכן יש לדאוג לסילוק היונים (על ידי הצבת דוקרנים או רשתות מיוחדות) מהסביבה ולבצע ניקיונות שוטפים.

כיצד מתקנים ומנקים מזרב?

במקרים בהם צריך לנקות את המרזב בצורה יסודית יש צורך להזמין איש מקצוע מיומן. הדבר הראשון שהוא צפוי לעשות הוא להסיר לכלוך מהגג והמרזב תוך שימוש במטאטא ודלי לאיסוף הפסולת. לאחר הניקוי עליו לשפוך כמות מסויימת של מים פנימה על מנת לוודא שהמעברים פתוחים ומסוגלים להכיל ולקבל את מי הגשמים שצפויים להגיע ולעבור דרכו. לעיתים ייתכנו סתימות שיש לשחרר או שיתגלו חורים שיהיה חובה לסתום.

החורף עומד אוטוטו להגיע? אל תיתן לו לתפוס אותך לא מוכן… לקבלת הצעות מחיר אטרקטיביות לגבי תיקון נזילות, פתיחת סתימות, התקנת וניקוי מרזבים וכדומה השאר פרטיך כאן במדריך האינסטלטורים ונאתר עבורך את בעלי המקצוע הרלוונטים בהקדם האפשרי, בחינם לחלוטין ובלי שום התחייבות מצדך!