שעות פעילות Mon to Fri - 10.00 AM to 7.00 PM
Sat - 10.00 AM to 4.00 PM
צור קשר +10 2234567890 +10 1123456789
אימייל support@sitename.com info@sitename.com

שירותי אינסטלטור חירום 24 שעות ביממה במרכז

שירותי אינסטלציה יכולים להיות שירותים שאותם מקבלים בתכנון מראש והם יכולים להיות שירותי חירום אשר מצריכים בעל מקצוע מיידי. כל מי שנתקל במצבים בהם האינסטלציה אינה עובדת כמו למשל מים שאינם יורדים בכיור או חדר מקלחת מוצף, צריך עזרה מיידית ולשם כך ישנו שירות חירוב 24 שעות ביממה.

מתי פונים לשירותי אינסטלציה חירום

שירותי חירום בתחום האינסטלציה ניתנים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. שירותי החירום נועדו לכל מצב שמחייב טיפול כאן ועכשיו וכשאי אפשר להמתין איתו או שהמתנה יוצרת אי נעימות. כבר בשיחת הטלפון הראשונית עם האינסטלטור או עם החברה המתמחה בתחום אפשר לקבל החלטה אם להשתמש בשירותי החירום או להמתין עם הקריאה לשעות העבודה המסודרות.

שירותי החירום מיועדים לבעיות שיש לטפל בהן באופן מיידי ולכן הם נקראים בשם זה. עם זאת ישנם אנשים אשר אינם פנויים בשעות הבוקר ומגיעים מאוחר בלילה לביתם וגם הם יבחרו להשתמש בשירותים אלו שניתנים בשעות המאוחרות של היום.

אלו עבודות אינסטלציה אפשר לבצע מיידית

פתיחת סתימות – סתימות במערכת המים והביוב אשר מובילות להצפה דורשות טיפול מיידי. במקרים שהם הבית מתחיל להיות מוצף יש לפנות אל שירותי חירום כשאפשר לצפות לשירות מהיר וגם להדרכה ראשונית כיצד לפעול מול הסתימה.

טיפול בפיצוץ בצנרת – פיצוץ בצנרת יכול לגרום למים בכל מקום ויש לטפל בבעיה מיד. בשלב הראשון של הפיצוץ מומלץ לסגור את ברז המים הראשי כדי למנוע הצפה ובזבוז של מים ולאחר מכן לקרוא לאינסטלטור שיגיע במהרה לפתור את הבעיה. במקרה של פיצוץ בצנרת יכול להיות שהאינסטלטור יבצע פתרון ביניים עד לפתרון מלא של הבעיה כשכל מקרה יבחן בשטח.

בעיות אחרות – לעתים ישנם בעיות בצנרות כמו למשל ברז שנשבר, מים חמים שלא מגיעים אל יעדם ועוד ואז אפשר לבדוק אם יש צורך לטפל בבעיה באופן מיידי או שאפשר לחכות איתה עד לשעה אחרת.

השיחה הראשונית עם האינסטלטור

השיחה הראשונית עם האינסטלטור חשובה מאד ובמיוחד כשמחפשים שירותי חירום. בשיחה יש לברר אם כדאי להזמין את האינסטלטור או לא כאן ועכשיו (כלומר להבין אם הבעיה באמת דחופה או שיש לחכות איתה). כמו כן יש לבקש הנחיות כיצד לפעול כדי לטפל בבעיה עד שיגיע האינסטלטור וכמו כן יש לברר כמה עולה שירות ההגעה של האינסטלטור.

חשוב לשים לב כי שירותי החירום הם בתשלום ותמיד כדאי לברר מבעוד מועד מהי עלות ההגעה של האינסטלטור – עוד לפני שהוא מבצע את עבודתו. כמובן, בהתאם לסוג העבודה תיתכן תוספת מחיר, אך בכל מקרה כדי לא להיות מופתעים מומלץ לבצע תיאום מחירים. בכל מקרה של בעיה באינסטלציה מומלץ ליצור קשר עם האינסטלטור ולברר איתו כיצד לפעול ואם לדאוג להגעה מיידית או לא.