שעות פעילות Mon to Fri - 10.00 AM to 7.00 PM
Sat - 10.00 AM to 4.00 PM
צור קשר +10 2234567890 +10 1123456789
אימייל support@sitename.com info@sitename.com

שחרור סתימות במרכז

סתימות בצנרת המים והביוב הן תופעה שכיחה שיכולה להופיע בכל בית או מבנה ציבורי. הסתימות יכולות להיות תוצאה של התיישנות המערכת, אך לרוב הן נוצרות בשל שימוש לא נכון במערכות אלו. לכלוכים אשר נזרקים למערכת הביוב בכוונה או שלא בכוונה יכולים להביא לסתימות שגורמות לכך שהמערכות לא מסוגלות לפנות את הלכלוך החדש.

לכלוכים שנזרקים במכוון יכולים להיות חיתולים, לכלוך ביתי ועוד והם יכולים להיתקע במערכת פינוי המים (מערכת הביוב) בכל אחד מהשלבים שלה. לכלוכים לא מכוונים יכולים להיות שערות שנושרות בעת המקלחת ויוצרות גוש שמוביל לסתימה. כדי לבצע שחרור סתימות במערכת יש לבצע קודם כול איתור של הסתימה ובהתאם לקבל החלטה כיצד לטפל בה.

איתור הבעיה

איתור מקום הסתימה יכול להתבצע בשתי דרכים. הוא יכול להתבצע על ידי הסתכלות במקום והוא יכול להתבצע באמצעות ציוד מקצועי. במקרים בהם הסתימה נראית לעין אפשר לנסות לפתור אותה גם לבד או באמצעות ציוד ביתי בסיסי כמו למשל פומפה. במקרים בהם אי אפשר לראות את הסתימה או אי אפשר לטפל בה לבד, יש להזמין אינסטלטור ורצי לברר מראש שיש לו את הציוד המתאים לאיתור הבעיה.

טיפול במינימום הפרעה

המטרה של האינסטלטור בביצוע שחרור סתימות היא לבצע את העבודה ביעילות, במהירות ובמינימום הפרעה לחיי הבית. רוב הסתימות ניתנות לטיפול מהיר שכזה כשביקור אחד של האינסטלטור פותר את הבעיה. במקרים שהאינסטלטור יזהה מורכבות או צורך להשתמש בכלי עבודה מתקדמים הוא יעדכן את בני הבית בתהליך וגם ייתן המלצות כיצד לנהוג עד שהוא יגיע לפתור את הבעיה.

בחירת האינסטלטור המתאים לעבודה

  • זמינות – כשישנן בעיות באינסטלציה בדרך כלל יש לטפל בהן מיד. בעיות האינסטלציה הן לא נעימות, יכולות להיות מסריחות ולהשפיע על החיים בבית. לכן, בבחירת האינסטלטור המתאים למשימה כדאי מאד לבחון גם את הזמינות שלו והיכולת שלו להגיע למקום לפי הצורך שלכם בלי שתצטרכו לחכות.
  • הצעת מחיר – אינסטלטור אשר מגיע לטפל בבעיות של סתימות יכול להעריך כמה עולה העבודה או לפחות כמה עולה ההגעה שלו למקום. כדי להימנע מהפתעות לא נעימות מומלץ תמיד לברר מראש כמה עולה ביקור שלו במקום.
  • ציוד מתאים – ישנם מקרים של סתימות מורכבות שאינן ניתנות לפתיחה פשוטה. במקרים אלו ישנו צורך להשתמש גם בציוד מיוחד שמזהה היכן ממוקמת הסתימה עצמה. אם נראה שכך המצב או אם הגיע כבר אינסטלטור לשטח ולא יכל לפתור את הבעיה יש לברר מראש עם האינסטלטור שמזמינים שיש לו ציוד מתקדם לפתיחת סתימות מורכבות.

התפקיד של האינסטלטור או של חברת האינסטלציה הוא לתת שירות מהיר ויעיל. אם האינסטלטור יאבחן בעיה מורכבת הוא קודם כול ישתף את בני הבית, ייתן הצעה כיצד לפתור אותה ורק לאחר אישור ייגש לעבודה.