שעות פעילות Mon to Fri - 10.00 AM to 7.00 PM
Sat - 10.00 AM to 4.00 PM
צור קשר +10 2234567890 +10 1123456789
אימייל support@sitename.com info@sitename.com

צנרת PVC

השג צנרת pvc למים וביוב במחירים משתלמים

קיימים סוגים רבים של צינורות המהווים חלק דומיננטי מכל תשתית או מערכת מים וביוב; צינורות נחושת, צינורות ברזל, פלדה, צנרת מפלסטיק ועוד. הנפוצה ביותר היום היא צנרת pvc . מחפש למצוא אותה בזול? זקוק לשירותי אינסטלציה לצורך התקנת או תיקוני צנרת במחירים טובים? תוכל לקבל את כל המידע אצלינו, המדריך לאינסטלטורים.

מאז ומעולם היתה קיימת הצנרת החזקה מברזל ששימשה נאמנה את השרברבים לכל עבודות הצנרת. צנרת ברזל היתה טובה עבור מערכות ניקוז מים, ביוב ועוד, ונחשבה ליעילה למדי אך התגלו בה גם ליקויים וחסרונות עליהם יכלה בקלות לפצות צנרת הפלסטיק שהפכה פופולארית יותר ויותר עם הזמן.

על צנרת פלסטיק ועל צנרת pvc

בכל הנוגע לצינורות, לחומר הפלסטיק יתרונות רבים וגדולים העולים בכמה מידות על צינורות הברזל העתיקים. ראשית, בעוד שהאדמה בה שוכבת הצנרת עלולה לפגוע קשות בצינורות ברזל וליצור בה חורים וסדקים, לצינורות הפלסטיק יש עמידות גבוהה יותר בצורה משמעותית. בנוסף, במקרה שיש צורך בתיקונים או החלפות, עבודות הצנרת קלות ונוחות יותר ואין סיבה לבצע ריתוכים וכדומה כשם שצריך לעשות עם צינורות ברזל.

צינורות הפלסטיק נוחים לעבודה, גמישים מאוד ועל כן מתאימים את עצמם במהירות לתנאים והצרכים במקום, הם קלים לנשיאה מבחינה משקלית, התקנת מערכות מים עם צינורות פלסטיק לא לוקחת זמן רב ומאמצים עצומים כצנרת הברזל, וכיוצא באלה.

גם תיקון התקלות מהיר ויעיל. חלק מהכשלים והנזקים שכל צנרתpvc  עלולה לחוות הם למשל חיבורים לקויים בין החלקים השונים של הצנרת, חורים או איטום שנעשה בצורה רשלנית וחפצים חדים חיצוניים שיכולים לפגוע בצינורות כגון מסמרים, ברגים ועוד.

כיצד מאתרים את הנזילות? ברוב המקרים מחדירים מצלמה מיוחדת אל הצנרת, מאתרים את המיקום המדוייק שנפגע ויוצרים שם מן שכבה נוספת על גבי הצינור מצידו הפנימי.

זקוק להחלפת צנרת דחופה? קבל הצעות מחיר מעולות מאינסטלטורים מובילים ואמינים דרך המדריך לאינסטלטורים! השלם את השדות שלפניך בטופס ההפנייה ונשלח אותם אליך בהקדם האפשרי. השירות כלל איננו מחייב מצידך והוא חינמי לחלוטין!