שעות פעילות Mon to Fri - 10.00 AM to 7.00 PM
Sat - 10.00 AM to 4.00 PM
צור קשר +10 2234567890 +10 1123456789
אימייל support@sitename.com info@sitename.com

עבודות אינסטלציה

אחד הבעיות הנפוצות ביותר בבית, חדש או ישן הם בעיות אינסטלציה, החלפת ברז דולף, צינור שהתפוצץ, פתיחת סתימה בשירותים, נזילות ועוד מקרים רבים שיכולים לקרות לכם בכל רגע נתון.

אם אתם צריכים אינסטלטורים טובים ומומלצים לעבודות אינסטלציה בבית אנחנו מזמינים אתכם לקבל הצעות מחיר כבר עכשיו! רק הטובים ביותר במחיר הטוב ביותר!

בבתים חדשים הבעיות נדירות ובמקרים מסוימים הבית עדיין נמצא באחריות הקבלן אבל שמדובר בבתים ישנים הבעיות נפוצות וקורות לעיתיים קרובות, מה עושים? האם ניתן לתקן לבד או שכדאי להזמין אינסטלטור?

יש מקרים רבים בהם ניתן לפתור את הבעיה לבד, לא צריך להיות מומחה בשביל להחליף ברז, לא צריך תואר בשביל להחליף אסלה {רק צריך להתגבר על הריח} ולא צריך ניסיון רב בהחלפת ניאגרה, אבל יש בעיות גדולות יותר המצריכות הזמנת אינסטלטור. אם אין לכם ידע ואתם לא בטוחים שתוכלו לבצע את התיקון לבד הזמינו בעל מקצוע, אחרת ייתכן ותגרמו לנזק גדול יותר.

כמה זה עולה? ישנן מחירים רבים ומאות בעלי מקצוע אבל כמו בכל תחום יש מחיר סביר שנהוג לגבות על תיקונים, למשל: על פתיחת סתימה באמבטיה או בכיור תאלצו לשלם 200 ₪, החלפת ברז תעלה לכם בממוצע 150 ₪ החלפת אסלה תעלה לכם 1800 ₪ בממוצע, בנזילות שבהם לא ידוע על היכן הבעיה ייתכן שיהיה צורך להשתמש בציוד יקר לכן המחיר יהיה בהתאם.

בחירה נכונה: כפי שכבר אמרנו ניתן למצוא מאות אינסטלטורים בכל הארץ וכמו בכל תחום בו יש כמות גדולה של בעלי מקצוע חלקם מקצועיים יותר וחלקם פחות, הבחירה הטובה ביותר היא דרך המלצות של מכרים או דרך אתרי אינטרנט המציעים חוות דעת אמיתיות על נותני שירות, מצאתם אינסטלטור והייתם מרוצים? שתפו גם אחרים במידע.

תנו להם לעשות את העבודה: כולם אוהבים להיות מומחים למרות שלרוב אנחנו טועים, הזמנתם אינסטלטור? תנו לו לעשות את העבודה לבד, אנחנו נתקלים בבעיה אחת לכמה שנים ובעל המקצוע נתקל בבעיה עשרות פעמים בחודש, גם אם נראה לכם שאתם יודעים טוב יותר, תנו לו לעשות את העבודה.

החלטתם לשפץ את חדרי האמבטיה? יש לכם עבודה גדולה? החלפת צנרת? כדאי לקבל מספר הצעות מחיר, רצוי משלושה עד ארבעה אינסטלטורים, השוו מחירים וזכרו שלא תמיד הזולות ביותר הוא הטוב ביותר, רשמו הכול בהסכם מסודר כולל תנאי תשלום ולוח זמנים.

צריכים הצעות מחיר? רוצים לקבל עבודה איכותית במחיר קטן? השאירו לנו פרטים וקבלו הצעות כבר היום!

בהצלחה.