שעות פעילות Mon to Fri - 10.00 AM to 7.00 PM
Sat - 10.00 AM to 4.00 PM
צור קשר +10 2234567890 +10 1123456789
אימייל support@sitename.com info@sitename.com

איתור נזילות מים

החורף בישראל, לא משנה אם סוער או שחון, מביא עמו נזקים רבים לתשתיות עקב בנייה לקויה, תחזוקה ירודה ובלאי טבעי.

נזילות רבות מתרחשות דווקא ברגעים שלא רצינו ולא ייחלנו שהם יקרו. אתם חוזרים מיום עבודה ביום חורפי במיוחד ומגלים כי לא רק שלא תכנסו למקלחת החמה שכה ציפיתם לה אלא תצטרכו להזמין איש מקצוע שיפתור את הנזילה ורק אם יתמזל מזלכם ויש אחד כזה בנמצא אז אולי תזכו להתקלח למחרת.

 

איתור נזילות בצנרת

כיום, ישנן חברות רבות שמספקות שירות של גילוי וניטור דליפות אך לא כל חברה תפתור בעיות בצנרת תעשייתית.
איתור נזילות מים בקווי צנרת, מערכות ביוב ותשתיות שונות דורש טכנולוגיה מתקדמת מאוד וצוותים מקצועיים. לא די באינסטלטור או שרברב מתחיל לפתור בעיות גדולות.

עם ההתפתחות הטכנולוגית ישנן פיתוחים רבים המאפשרים לנטר מבעוד מועד נזקים עתידיים, למנוע דליפות קטנות "לכאורה" ולחסוך אלפי שקלים של הוצאות מים מיותרות.

 

חברה מומלצת לאיתור נזילות

איך תמצאו את החברה המומלצת ביותר לאיתור נזילות? על השאלה הזאת ננסה לענות באמצעות הסעיפים הבאים. המידע המובא הינו לעזר לאנשים פרטיים, תאגידי מים, רשויות מקומיות וכל מי שנתקל בנזילות בסדרי גודל שונים.

 

 • בקרת נזקים
  עד כמה גדול הנזק שנגרם לצנרת? האם מדובר בנזילה משמעותית שהציפה לכם את כל הבית? האם זהו נזק מקומי עם רטיבות קלה לקיר? האם השכנים מתלוננים חדשות לבקרים? בעזרת השאלות הנ"ל ניתן לקבל תמונת מצב ראשונית ולערוך בקרת נזקים. אם הנזילה היא משמעותית ולא ניתן לאתר אותה בקלות אז יש צורך בחברת איתור נזילות מקצועית ואמינה שתוכל לתת מענה הולם ויסודי.
 • חסכון בעלויות
  רבים מאיתנו לא ששים לשלם יותר ובצדק. אך האם אנו עורכים חשיבה רציונלית שתסייע לחסוך עלויות גם בעתיד? כאשר הזמנת איש מקצוע לא מיומן שיתכן ויפתור את הבעיה ברמה המקומית לא קידמת את עצמך לעבר פתרון כולל. אם מדובר בברז מטפטף אז יתכן ואין צורך אך כאשר ברשות מקומית שמבזבזת מאות ומיליוני שקלים על נזילות לאורך קווי הצנרת מדובר בבזבוז של ממש.
 • מהירות הביצוע
  זהו סעיף מבלבל במקצת שכן חברות מקצועיות מאוד יתכן ויהיו עסוקות בחודשי החורף העמוסים אך כשמדובר בנזילות משמעותיות הנגרמות לאורך זמן יתכן וכדאי לחכות. אם מדובר על בית פרטי עם דליפה בחדר האמבטיה אז זמן קצר הוא אכן משתנה חשוב שישפיע על מאתר הנזילות שיבחר אך כאשר מדובר על נזילות בשטח ציבורי שלא מסכן או גורם לנזקים נוספים אך רצוי לבחור בחברה המנוסה ביותר לפתרון הבעיה לאורך זמן ולא לפלסתר מקומי.
 • טכנולוגיות מיושמות
  מה בין עניין שמיטה להר סיני? מה הקשר בין נזילות לטכנולוגיות מתקדמות? פתרונות שונים הניתנים לדליפות מצריכים חשיבה מחוץ לקופסה ושימוש באמצעים מתקדמים. לא כל נזילה תאותר בקלות ובאמצעים הישנים של קפיץ. בימינו אנו ישנם פיתוחים מתקדמים מאוד שחוסכים זמן באיתור התקלה ופותרים אותה באופן אופטימלי, הן מבחינת דיוק והן מבחינת העלות הכוללת של הטיפול בנזק. זכרו כי פתרון מהיר גם אם עלה יותר בזמן התיקון עתיד להתבטא בחסכון של אלפי שקלים בטווח הארוך.